aktualności: System QIWI BEAUTY

2015-03-04 08:30:00

Miło Nam poinformować, że agencja BUILD MEDIA CREATION podpisała umowę partnerską z czołową firmą kosmetyczną M'ONDUNIQ . Efektem naszej współpracy jest platforma QIWI BEAUTY – stworzona z myślą o:

Platforma została przygotowana przez grupę ekspertów z firmy M'onduniq i BMC. Dzięki tej współpracy stworzyliśmy system idealny dla potrzeb Twojego salonu! Nasz system oprócz funkcji użytkowych, takich jak:

Pozwala na realizacje spersonalizowanej wysyłki SMS z nazwą salonu np. SALON JOLA, DOBRE SPA – podkreśla wiarygodność oraz profesjonalizm salonu. Dodatkowo umożliwia weryfikowanie aktywności danego klienta, (kiedy ostatnio był na zabiegu, na jakim był zabiegu, ile zostało wydane środków). CRM pozwala również, na realizowanie kampanii reklamowych  Z AUTOMATU dla wszystkich lub wybranych klientów np. na Dzień Kobiet, Dzień Mamy i wiele innych wydarzeń, które możemy sobie sami kreować.

Co najważniejsze nasz platforma spełnia wszystkie kryteria i wytyczne GIODO. Serwery, na których przetrzymują Państwo dane są w pełni bezpieczne – posiadamy własne data center – nie są zaś przechowywane w chmurze. Stanowi to kolejny czynnik dobrze widziany przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Nasz system dostępny jest z pozycji przeglądarki internetowej - zarządzanie salonem jest, zatem możliwe z pozycji komputera, tabletu lub smartphona z każdego miejsca na świecie. Takie rozwiązanie jest dodatkowa formą kontroli pracowników. System jest w pełni dostępny dla każdego klienta, który rozpoczął współpracę z firmą M'onduniq BEZPŁATNIE*. Zapraszamy do kontaktu z firmą M'onduniq celem przedstawienia warunków naszej wspaniałej oferty.

Szczegóły i warunki oferty pod:
mail office@monduniq.pl
tel +48 507 387 727

pokaż wszystkie aktualności